Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní servisní služby včetně poradenské a konzultační činnosti. Garantujeme vám ty nejkvalitnější služby za bezkonkurenční ceny

Patříme ke špičkám ve svém oboru a nabízíme dlouholetou praxi našich odborných pracovníků, profesionální jednání, osobní přístup a certifikát kvality společnosti.

Mezi naše další služby patří:

ECONOMY SET  - led systémyosobni-vytahy-C900-rtq

Společnost VÝTAHY VMC s.r.o., která již na trhu funguje 13 let, se již několik let intenzivně zabývala využitím LED technologií v rámci výtahové techniky – osvětlení kabin, nástupišť, výtahových šachet. Během této doby načerpala mnoho zkušeností tak, že řešení LED světelných zdrojů rozhodla na trhu nabídnout komplexně a to pro všechny druhy prostor a objektů, včetně venkovních ploch a pro všechny druhy svítidel.

V roce 2013 byla založena divize ECONOMY SET, která nabízí komplexní služby a dodávky v oblasti ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů.

Electrorevize

Provádíme kompletní elektrorevize domů, bytů, zařízení, projekty, elektroinstalace atd.

Proč je revize nutné provádět?

 1. Elektrická zařízení a instalace v případě, že nejsou správně zapojené, mohou ohrozit vaše zdraví a životy vašich blízkých.
 2. Revize vyžadují zákony, nařízení vlády a vyhlášky – zákon č.: 262/2006 Sb., zákon č. 309/2006 Sb.
 3. Pravidelnými, zákonem stanovenými  revizemi snížíte riziko újmy na zdraví a majetku. Zajistíte snížení spotřeby el. energie, prodloužíte životnost zařízení a v neposlední řadě máte v případě škodní údálosti při řešení s pojišťovnou potvrzení o revizi, která je striktně vyžadována a tedy Vám bude proplaceno plnění pojistné události.
 4. Inspekční orgán při nedodržení zákonné povinnosti může uložit pokutu až 2.000.000,- Kč
 5. Revize je jedním z předpokladu udělení certifikátu ISO.

Nabízíme následující revize:

 • revize elektrických spotřebičů
 • revize elektrických instalací
 • revize elektrických pracovních strojů
 • revize hromosvodů

Hromosvody

 • instalace zemičů
 • provádíme návrhy nových hromosvodů
 • montáže nových hromosvodů
 • údržba a opravy starých hromosvodů
 • montáž prvků proti přepětí

Projekční činnost

Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. se zabývá také projekční prací.

Nabízíme možnost vypracování projektu včetně dokumentace na jakýkoliv typ výtahu. Náš tým odborníků zvládne vypracovat i projekty staveb výtahových šachet a souvisejících stavebních prací.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a my vám rádi a ochotně poradíme.

Stavební povolení

rekonstrukce-modernizace-03984Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby včetně zajištění stavebního povolení, ohlášení rekonstrukce, ohlášení kompletní výměny výtahů a veškeré projektové dokumentace. Dále pro vás zajistíme hlukové zkoušky, požární zprávy a statické posudky. My zařídíme vše za vás.

Nabízíme vám také zajištění závazných stanovisek od HZS, HSHMP a památkových úřadů.

Neváhejte nás kontaktovat a náš tým odborníků vám rád a ochotně poradí.

Stavební práce

Nabízíme vám zajištění stavebních prací.

Při rekonstrukcích výtahů nebo jejich kompletní výměně jsou samozřejmě nutné stavební práce. Ty jsme schopni zajistit vlastními kapacitami. Případně jsme schopni zajistit stavební společnost, která je nositelem potřebných certifikátů.

Nabízíme projekční práce pro stavební práce související se stavbou nových výtahů nebo jejich rekonstrukce.

Lešenářské práce

Nabízíme vám lešení pro montáže vašich výtahů a lešenářské práce.

Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. poskytuje svým zákazníkům kompletní lešenářský servis. Výstavbu jednotlivých trubkových lešení do výtahových šachet provádíme dle platných norem pro bezpečnost práce na lešení, předaných dispozičních výkresů a případných požadavků montážního mistra objednavatele. Stačí pouze zaslat půdorys a výšku šachty a vše potřebné zajistíme.

Zahájení montáže lešení provedeme dle Vašich požadavků. Jsme schopni reagovat do 24 hodin od objednání. Doba montáže lešení 1 pracovní den.

Lešení půjčujeme i jiným firmám a společnostem.