069Nabízíme vám nákladní hydraulické plošiny.

Vyberte si z naší široké nabídky nákladních hydraulických plošin, které se především využívají ve větších skladech a spedicích. Využití je hlavně pro přepravu nákladů a lepší manipulaci se zbožím.

Nákladní hydraulické plošiny se vyznačují především snadným ovládáním, jednoduchou technologií konstrukce s vysokou spolehlivostí během provozu. Realizace se provádí v krátkém čase vzhledem k nenáročnosti zařízení. Plošiny s hydraulickým pohonem se vyznačují tichým chodem. Jejich umístění je možné v interiéru objektu nebo ve venkovním prostředí, ale je zde nutné ochránit zařízení stříškou nebo markýzou před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Tato zařízení díky své vysoké spolehlivosti a nenáročné obsluze a údržbě nachází využití prakticky ve všech oborech lidské činnosti. Lze je použít všude tam, kde vyvstává nutnost řešení překonání výškového rozdílu, jako např.:

  • manipulace s břemeny ve skladech a expedicích
  • součásti výrobních linek -účinný pomocník při manipulaci s materiály
  • při nakládce a vykládce u příjmových ramp, plnohodnotně nahradí i absenci rampy
  • bezbariérový přístup do budov a prostranství pro občany se sníženou pohyblivostí
  • jednoduché a finančně nenáročné náhrady výtahů, plošiny umístěné v šachtách

Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. poskytuje komplexní služby jako je přesné zaměření, návrh technického řešení včetně vypracování nezávazné nabídky a cenové kalkulace zdarma. Dále nabízíme poradenství a konzultační činnost. Špičkový tým odborníků vám rád a ochotně poradí. Jsme tady pro vás.

Nabízíme profesionální jednání a osobní přístup.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.