Nabízíme vám invalidní plošiny.

MG_6691Vyberte si z naší široké nabídky invalidních plošin, které umožňují občanům se sníženou pohyblivostí a občanům upoutaným na invalidní vozík překonávat výškové rozdíly například při vstupu do budov nebo při pohybu uvnitř budov. V naší nabídce najdete jak schodišťové plošiny, tak i svislé plošiny.

Invalidní plošiny mohou být instalovány ve veřejných budovách (úřady, nemocnice apod.) nebo v soukromých a bytových objektech (rodinné domy, činžovní domy, bytová družstva apod.).

VÝTAHY VMC s.r.o. poskytují komplexní služby jako je přesné zaměření, návrh technického řešení včetně vypracování nezávazné nabídky a cenové kalkulace zdarma. Dále nabízíme poradenství a konzultační činnost.

Nabízíme profesionální jednání a osobní přístup.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Svislé

Nabízíme vám svislé invalidní plošiny.

Svislé invalidní plošiny umožňují občanům upoutaným na invalidní vozík nebo občanům se sníženou pohyblivostí překonat výškové rozdíly při vstupu do budov nebo při pohybu uvnitř budov.

Svislé invalidní plošiny instalujeme ve veřejných budovách, jako jsou úřady, nemocnice aj. nebo i v soukromých a bytových objektech, jako jsou rodinné domy, činžovní domy, bytová družstva aj.

Našim hlavním cílem je splnit přání a požadavky našich zákazníků. Neváhejte nás kontaktovat a tým našich odborníků vám rád a ochotně poradí.

Schodišťové

Nabízíme vám schodišťové invalidní plošiny.

Schodišťové invalidní plošiny umožňují občanům se sníženou pohyblivostí nebo občanům, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík překonat výškové rozdíly při vstupu do budov nebo při pohybu uvnitř budov.

Naše společnost VÝTAHY VMC s.r.o. instaluje schodišťové invalidní plošiny ve veřejných budovách, jako jsou úřady, nemocnice atd. nebo i v soukromých a bytových objektech, jako jsou rodinné domy, činžovní domy, bytová družstva atd.

Našim hlavním cílem je splnit požadavky našich zákazníků. Poskytujeme špičkové služby za bezkonkurenční ceny. Neváhejte nás kontaktovat a tým našich odborníků vám rád a ochotně poradí.